Daňový kalendář
Zeptejte se nás!
Jméno:
Email:
Dotaz:

O nás

Základní představení
Jsme daňová a účetní kancelář, kterou zastřešuje Ing. Hana Setničková, daňový poradce  s dlouholetou praxí v oboru. V současné době zpracováváme účetnictví a daně pro klienty od ročního obratu několika tisíc do několika set milionů korun. Pro naše klienty zpracováváme  mzdy. Klienti jsou jak podnikatelské tak nepodnikatelské subjekty.

Naše kanceláře
Máme kancelář na Praze 9, přímo na metru Kolbenova. Jsme výhradně nekuřácká kancelář. Většinu komunikace se správci a státní správou vedeme elektronicky, což nám umožňuje maximálně zefektivnit a zlevnit vedlejší náklady spojené s komplexní péčí.  Je na Vašich instrukcích, zda budeme vaše účetnictví zpracovávat u Vás a docházet k Vám pravidelně nebo zda si doklady budeme odnášet a poté vracet nebo uchovávat.
Stěžejní doklady většinou scanujeme.

Doporučení a reference
V této oblasti nenajdete jméno žádného našeho klienta, protože pro nás platí maximální možná míra mlčenlivosti, na což se u nás velmi dbá. I když se s některými beztak setkáte či setkáváte (Česká republika je malá).

Program a počítačové vybavení
Preferujeme náš program (Aconto) a naše počítačové vybavení.  Umíme ale pracovat na dalších 7 programech. Pokud pracujeme na našem softwarovém a hardwarovém vybavení, ručíme za ně. 

Cena
Účetnictví vaši společnosti v podstatě neznáme. Proto bychom Vám navrhli to, co se nám již několikrát osvědčilo: 2 – 3 měsíce jakýsi zkušební provoz.  Po této době si domluvíme částku  ( preferujeme  měsíční paušál). Pokud domluva nebude možná, vyfakturujeme Vám za celé období 1 Kč + DPH a rozloučíme se. Přesto, až Vás uvidíme, pozdravíme Vás.

Pojištění
Klienta obhospodařujeme v kompletní péči a také za svou práci plně odpovídáme. V současné době je naše kancelář pojištěna na škodu do 10 milionů Kč + 5 milionů Kč.